HomeShowbizSeriali 'Teşkilat' vazhdon xhirimet edhe ne Kosove!

Seriali ‘Teşkilat’ vazhdon xhirimet edhe ne Kosove!

 

Seriali ‘Teşkilat’ i transmetuar në TRT 1 dhe duke thyer rekorde vlerësimi, i prodhuar nga TİMS&B Productions dhe i prodhuar nga Timur Savcı dhe Burak Sağyaşar, vazhdon të ruajë pretendimet e tij me produksione të mëdha në sezonin e katërt.

Teşkilat, i cili zgjeroi rrjetin e tij të skenarëve në sezonin e tij të katërt dhe e mbajti audiencën të mbërthyer pas ekranit me skenat e tij plot aksion, vazhdon xhirimet e tij në vende të ndryshme, brenda dhe jashtë vendit.

Skuadra së fundmi ka xhiruar në Bursa për skenat e ‘Kosovës’, të cilat kanë kërkuar përgatitje intensive. Ekipi, i cili transformoi Bursa Çelik Palas në Kosovë, krijoi një prodhim gjigant me pjesëmarrjen e qindra njerëzve. I transformuar me punën e përpiktë të grupit të artit, hoteli u bë vendi kryesor i skenave aksioni që të lënë pa frymë.Regjia nga Burak Arlıel dhe shkruar nga grupi i shkrimit Teşkilat, kasta e Teşkilat përfshin Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, yunus emre yıldırımer, sarp levendoğlu, ̇lker kızmaz, ceyhun mengirlo ın, Selin Genç, Ebru şam. , Melisa Akman dhe Cengiz Bozkurt.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments