HomeShowbizAlina Boz po pret propozim për martesë

Alina Boz po pret propozim për martesë

 

Aktorja turke, Alina Boz derisa ishte duke u lagruar nga një ambient në Etiler u ndesh në gazetarë të cilëve nuk iu shpëtua nga pyetjet.

Alina Boz, e cila u vu re nga fansat e saj teksa provonte fustanin e nusërisë në një qendër tregtare ku kishte shkuar së fundmi u përgjigj në pyetjen se a po martohej.

“Nuk ka ende asnjë propozim. Nuk ka ende unazë në gisht… Do të ndaj një lajm kaq të mirë. Aq shumë është thënë… po pres edhe unë. Do ta shohim…”, ka thënë Boz.

Aktorja turke Alina Boz, e cila këtë vit i ka dhënë fund lidhjes me Mithatcan Özer, me të cilin ishte së bashku për 4 vjet dhe u lidh me Umut Evirgen 14 ditë pas ndarjes.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments