HomeShowbiz"Elifi" fillon xhirimet e nje seriali te ri "Kopuk

“Elifi” fillon xhirimet e nje seriali te ri “Kopuk

 

Kanë filluar xhirimet e serialit “Kupuk”. Seriali i cili do të transmetohet në kanalin FOX zgjon kureshtjen me fotot e shpërndara nga xhirimet në Tarlabaşı me aktorët kryesorë Kaan Yıldırım dhe Seray Kaya. Seriali me regji të Koray Kerimoglu tërheq vëmendjen me kastin e tij të fortë.

Luajnë: Kaan Yıldırım (Ferhan), Biran Damla Yılmaz (Sera), Seray Kaya (Müjde), Mustafa Açaçık (Tan), Sarp Akkaya (Faruk), Engin Alkan (Bumin), Kadir Çermik (Ziya), Melisa Doğu (Perihan) , Evliya Alkan (Damat Erdem), Sahra Şaş (Nihal), Merve Çağıran (Gonca), Edip Tepeli (Bili), Cem Söküt (Cüneyt), Umut Kaya (Erdal), Hakan Çelebi (Nazif), Hakan Yufkacıgil (Lastik Muarrem) , Ka emra të tillë si Güneş Hayat (Naciye) dhe Cansu Tuman (Yasemin).

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments