HomeShowbizËshtë zbuluar gjinia e shtatzanis të Eda Eces

Është zbuluar gjinia e shtatzanis të Eda Eces

 

Eda Ece, e cila në qershor u martua me basketbollistin e njohur Buğrahan Tuncer në një dasmë madhështore, po pret me shumë emocione ditën kur do të mbajë në krahë fëmijën e saj.


Aktorja e njohur Eda Ece doli në pah me lajmin se ishte shtatzënë në fund të verës. Është bërë e ditur gjinia e vogëlushit të aktores bukuroshe, e cila aktualisht është në muajin e katërt të shtatzënisë: Çifti Eda Ece dhe Buğrahan Tuncer do të kenë një vajzë.

Përveç kësaj, Eda Ece, e ndjekur edhe nga bota e reklamave, bëri një marrëveshje të re dhe u bë fytyra e markës së kozmetikës me famë botërore. Aktorja e suksesshme iu drejtua ndjekësve me një foto të re që ka shpërndarë sot në llogarinë e saj në rrjetet sociale: “Vjella 3 muaj dhe u ktheva. Edhe flokët i kam kthyer në punë”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments