HomeSerialeMbështetje për Palestinën nga Burak Özçivit

Mbështetje për Palestinën nga Burak Özçivit

 

Ne Festivalin ‘Men Of The Year 2023 Awards’ gjetën fituesit e tyre dhe shumë emra të famshëm ku u mblodhën në këtë event special. Emri që u vlerësua i denjë për çmimin “Ikona speciale e 10 vjetorit” ishte Burak Özçivit, ylli i Serialit Osman.

Mesazhi i Özçivit për mbështetjen për Gazën në fjalimin e tij të çmimit la gjurmë 

Aktori i njohur tha: “Si prind i dy fëmijëve, unë personalisht nuk e pranoj një botë të tillë ku vriten fëmijë. Shpresojmë që të takohemi në një botë ku fëmijët nuk vriten”. Ai bëri një thirrje emocionale duke përdorur shprehjet e tij.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments