HomeShowbizHande Erçel po martohet, i dashuri i saj biznesmeni i njohur në...

Hande Erçel po martohet, i dashuri i saj biznesmeni i njohur në Turqi

 

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel dhe biznesmeni, i njohur Hakan Sabancı lidhjen e tyre kanë vendosur ta kurorëzojnë me martesë.

Siç raportojnë mediat turke, çifti ka vendosur të martohet gjatë muajve të verës.

Hande dhe Hakan thuhet se janë në lidhje prej 1 viti.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments