HomeShowbizMarrëveshje miliona dollarëshe nga Afra Saraçoğlu, apo Seyran i Yalı Çapkını!

Marrëveshje miliona dollarëshe nga Afra Saraçoğlu, apo Seyran i Yalı Çapkını!

 

Ofertat për reklama po vërshojnë për Afra Saraçoğlu, e cila shfaqet para kamerës me Mert Ramazan Demir në serialin Yalı Çapkını, i cili transmetohet mbrëmjeve të së premtes në Star TV. Aktorja 26-vjeçare së fundmi është bërë fytyra e një marke shamposh dhe dyshohet se ka fituar 18 milionë TL për këtë marrëveshje reklamimi.

Përveç kësaj marrëveshjeje, Seyran i Yalı Çapkını, Afra Saraçoğlu, mori edhe oferta reklamash nga shumë marka. Karriera e aktores së re, e cila është shpesh në rendin e ditës si me bukurinë ashtu edhe me talentin e saj, vazhdon të shkëlqejë më shumë.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments