HomeShowbiz"Firati": Do të marrim një kurs prindërimi disa javë para lindjes

“Firati”: Do të marrim një kurs prindërimi disa javë para lindjes

 

Aktori Berk Oktay është kapur në kamera në Nişantaşı një ditë më parë. Duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve, Oktay tha se “Jam këtu për të vizituar një mik të cilin nuk e kam parë prej kohësh”.

Duke u shprehur i emocionuar për t’u bërë baba, Oktay tha: “Shpresojmë se do të kemi fëmijën tonë në qershor. Jemi ende të pavendosur për emrin, do ta ndajmë me ju ndërsa mendojmë dhe bëhemi më të qartë. Jam duke bërë kërkime dhe duke u përgatitur për të mbështetur gruan time dhe për të përmbushur rolin tim në mënyrën më të mirë. Unë po përgatitem për lindje së bashku me Yıldız.” “Ne do të ndjekim një kurs prindërimi paraprakisht,” tha ai.

Duke vlerësuar projektet e tij të ardhshme, aktori i njohur theksoi se do të vazhdojë të punojë edhe pasi të bëhet baba. “Puna është shumë e rëndësishme për mua. Nuk kam ndërmend të pushoj nga industria. Do të vazhdoj të jem ende në ekrane. Të jesh baba dhe të bësh biznes janë gjëra të ndryshme”, tha ai.


Ja kush eshte e dashura e “Firatit” ne jeten reale, i cili seshpejti do behet baba

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments