HomeShowbizTurkani jashte serialit "Tri Motrat" - ja kush eshte i dashuri i...

Turkani jashte serialit “Tri Motrat” – ja kush eshte i dashuri i saj i vertet!

Aktorja e quajtuar Turkan e cila luan rolin kryesor ne serialin “Tri Motrat “quhet Ozgu Kaya eshte e lindu me 17 Qershor 1996, dhe eshte vetem 28 vjece. Ka lindur ne Stamboll te Turqis, eshte e gjate 168 cm ka sy dhe foke kafe.

Pasi qe profesioni i saj eshte aktrimi, ajo karrieren e saj ka filluar me serialin si Sibel ne serialin turk A.K.A Legjenda (Adi Efsane) ne vitin 2017

Ka qen ne lidhje dashurie me aktorin Burak Serdar Sanal

Së fundmi është shfaqur në publik për herë të parë me të dashurin e saj dhe a e dini se kush është ai? Aktori Eren Oren i cili portretizon personazhin e Mustafait, apo i dashuri i Derias, në jetën reale qëndron pot dashuri pranë aktores e cila duket se i ka rrëmbyer atij zemrën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments