HomeShowbizBerk Oktay: Lindja do të jetë në Turqi

Berk Oktay: Lindja do të jetë në Turqi

Yıldız Çağrı Atiksoy, e cila është në muajin e shtatë të shtatzënisë, dhe bashkëshorti i saj Berk Oktay janë parë duke lënë DasDas një ditë më parë. Duke biseduar me anëtarët e shtypit, çifti i aktoreve folën për fëmijën që prisnin me emocion.

Në lidhje me procesin e të bërit nënë, Yıldız Çağrı Atiksoy tha: “Jemi të emocionuar, kanë mbetur vetëm dy muaj deri në lindje. Shpresoj të vijë shëndoshë e mirë. Situata ndryshon javë pas jave. Sigurisht që ndonjëherë ka momente kur kemi vështirësi.Së fundmi jam larguar nga seti, ka pak lodhje”.

Berk Oktay, njëri nga çifti që u shfaq me gëzim të dukshëm, tha: “Kjo është ndjenja më e mirë në botë. Ndjenja e dytë më e mirë është momenti që mbajmë fëmijën në krahë. Ne preferojmë të lindim në Turqi./serialeshqip.info

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments