HomeShowbizBurak Ozcevit takohet me Cristiano Ronaldo

Burak Ozcevit takohet me Cristiano Ronaldo

 

Burak Özçivit, i cili javët e fundit ka marrë pjesë në një projekt të përbashkët me futbollistin me famë botërore, Cristiano Ronaldo, ka bërë një deklaratë për këtë temë. Özçivit tha: “Po, jemi takuar dhe po bëjmë plane për t’u takuar përsëri”.


Burak Özçivit mori pjesë në festën e ditëlindjes që u mbajt në lokalin e Berk Erçer në Kuruçeşme. Duke iu përgjigjur pyetjeve të mediave, Özçivit tha se javët e fundit janë takuar me futbollistin me famë botërore Cristiano Ronaldo për një projekt.

Aktori tha: “Po, jemi takuar. Jemi duke bërë plane për t’u takuar sërish. Megjithatë, nuk do të ishte e drejtë të japim detaje për projektin, nuk mund të ndaj shumë informacione”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments