HomeShowbiz”Sherbeti i Kuq” së shpejti në RTV21, dramë e vërtetë në sezonin...

”Sherbeti i Kuq” së shpejti në RTV21, dramë e vërtetë në sezonin e dytë

 

Së shpejti në ekranin e RTV21 do fillojë sezona e dytë e serialit ”Sherbeti i Kuq”.

Historia e këtij seriali i ka bërë për vete shikuesit që në epizodat e parë.

Në sezonin e dytë jeta e personazheve do marrë kahje tjetër, ata do perballen me ndarje e vuajtje gjatë tërë kohës.

Në rolet kryesore janë Doğukan Güngör në rolin e ”Fatihs” dhe Sibel Taşçıoğlu në rolin e ”Doas”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments