HomeSerialeJa kush eshte e dashura e "Firatit" ne jeten reale, i cili...

Ja kush eshte e dashura e “Firatit” ne jeten reale, i cili seshpejti do behet baba

 

“Firati” ose ne jeten reale Berk Oktay (41) dhe Yıldız Çağrı Atiksoy (37), miqësia e të cilëve nisi në xhirimet e serialit “Luftëtar” dhe u shndërrua në dashuri, u martuan në shtator 2022 pas dy vitesh bashkë. Çifti i njohur, i cili vazhdon martesën e lumtur, ka bërë të ditur një lajm të mirë. Aktorja tha: “E pashë Berkun kështu për herë të parë”.


Aktori i njohur Berk Oktay dhe bashkëshortja e tij Yıldız Çağrı Atiksoy janë parë të kapur për dore në Vadistanbul një ditë më parë. Çifti endej nëpër dyqanet e foshnjave dhe më pas iu përgjigj pyetjeve të anëtarëve të shtypit në një restorant.


Aktorja bukuroshe konfirmoi lajmin e shtatzënisë dhe tha: “Po lajmi është i vërtetë. Aktualisht jam 2.5 muajshe shtatzënë. Nuk dihet ende gjinia. Shtatzënia ime po shkon mirë. Berk u emocionua shumë kur mësoi se do të ishte një Baba. Ishte hera e parë që e pashë kaq të emocionuar. Ne e kemi pritur këtë lajm për një kohë të gjatë.” “Dhe kjo na bëri shumë të lumtur,” tha ajo.

Duke ndarë lumturinë që ndjeu kur mësoi lajmin për t’u bërë baba, Berk Oktay tha: “Ajo ndjenjë është vërtet e papërshkrueshme. Nuk arrita të ndihesha nga emocioni për disa ditë. Nuk e kemi menduar ende emrin. , presim të mbërrijë shëndoshë e mirë, me padurim po e presim këtë moment të bukur.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments