HomeSerialeMartohet aktorja e njohur turke, pamje nga dasma

Martohet aktorja e njohur turke, pamje nga dasma

 

Aktorja turke, Alina Boz i ka dhënë fund beqarisë.

Alina u martua me regjisorin Umut Evirgen në një ceremoni të thjeshtë të mbajtur në Halas Ship me pjesëmarrjen e miqve të ngushtë dhe familjarëve të çiftit.

Aktorja shkëlqu në fustanin e bardhë të nusërisë, teksa shfaqej e lumtur pranë personit të zemrës së saj.

Pamjet nga dasma e çiftit i gjeni më poshtë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments