HomeSerialeAktori i njohur pësoi sulm në tru, anulohen xhirimet e serialit ”Sherbeti...

Aktori i njohur pësoi sulm në tru, anulohen xhirimet e serialit ”Sherbeti i Kuq”

 

Aktori i njohur turk, Settar Tanrıöğen, i cili luan personazhin e ‘Abdullahit’ në serialin ”Sherbeti i Kuq” ka pësuar hemorragji në tru të premten.

61 vjeçari u dërgua në spital dhe iu nënshtrua një operacioni urgjent dhe operacioni i aktorit të famshëm rezultoi i suksesshëm.

Gjendja e Settar Tanrıöğen, trajtimi i të cilit vazhdon në spital është stabile.

Ende nuk dihet se çfarë vendimi do merret për xhirimet e serialit, të cilat janë anuluar që nga dita kur aktorit iu përkeqësua gjendja, dhe nuk dihet se a do filojnë përsëri nesër.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments