HomeShowbizStili i Engin Akyürek bëri bujë: 'Si pizhamet e dhëndrit'

Stili i Engin Akyürek bëri bujë: ‘Si pizhamet e dhëndrit’

 

Aktori i njohur Engin Akyürek ishte në axhendën e rrjeteve sociale me zgjedhjen e tij të veshjeve në lançimin e një marke ku ai mori pjesë së fundmi.

Engin Akyürek, i cili tërhoqi vëmendjen pas performancës së tij të suksesshme në serialin Adım Farah, ka shfaqur një stil ndryshe me këmishën e tij të kuqe dhe pantallonat e kuqe tip shallwar. Mirëpo, ndërsa kjo zgjedhje u pëlqye nga disa prej ndjekësve të tij, u kritikua nga të tjerë.

Në komentet e bëra në rrjetet sociale, përveç atyre që deklaronin se stili i veshjes së Akyürek ishte “i papërshtatshëm”, tërhoqën vëmendjen edhe shprehjet si “Është si pizhamet e dhëndrit” dhe “Duhet të ndryshojë stilistin”. Këto komente të ndryshme rreth stilit të Akyürek pasqyruan pëlqimet dhe kritikat e ndryshme të fansave dhe ndjekësve të tij.

Ndërsa stili i veshjes i ekspozuar nga aktori i njohur në eventin ku mori pjesë, bëri një ndikim të madh në rrjetet sociale, zgjedhjet e veshjeve të ardhshme të Akyürek vazhdojnë të jenë çështje kurioziteti.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments