HomeLajme“Mos m’prek në Shkurten, si me m’prek në flamur! Mos gabo zotëri!”,...

“Mos m’prek në Shkurten, si me m’prek në flamur! Mos gabo zotëri!”, Adelina i reagon Shefqet Krasniqit

 

Këngëtarja Adelina Ismaili i ka dalë në mbrojtje këngëtares Shkurte Fejza, për të cilën së fundmi foli hoxha Shefqet Krasniqi, i cili tha se ajo s’është fetare dhe s’po bën punë të mira.

“Mos m’prek në Shkurten, si me m’prek në flamur! Mos gabo zotëri!”, shkroi këngëtarja Adelina Ismaili në InstaStory

Ky reagim i saj, erdhi pasi hoxhë Shefqet Krasniqi në një emision televiziv tha për këngëtaren Shkurte Fejza se fama nuk i kryen punë pasi e njëjta nuk është fetare

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments