HomeShowbizStili i ri i Neslihan Atagül ishte në rendin e ditës

Stili i ri i Neslihan Atagül ishte në rendin e ditës

Neslihan Atagül iu përgjigj pyetjeve në lidhje me frizurën e saj të re dhe tha: “Unë nuk i preva flokët për një projekt, por vetëm sepse më pëlqente. I kisha flokë të drejtë për një kohë të gjatë.”

Atagül, e cila së fundi ka luajtur në serialin ‘Në fund të natës’ me bashkëshortin e saj Kadir Doğulu, tha: “Sot do të shkoj në Milano. Do të marr pjesë në një program televiziv atje, ka një takim. Jam shumë e emocionuar. .”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments