HomeShowbizKërcimi Milkshake nga Farah Zeynep Abdullah...

Kërcimi Milkshake nga Farah Zeynep Abdullah…

Videoja e shpërndarë nga Farah Zeynep Abdullah me shënimin ‘my milkshake’ është mbushur shumë shpejt me pëlqime nga ndjekësit e saj.

Aktorja Farah Zeynep Abdullah ka magjepsur ndjekësit e saj me një video energjike kërcimi që ka shpërndarë në llogarinë e saj në rrjetet sociale. Aktorja i njohur ka shpërndarë videon me shënimin “my milkshake” dhe ka marrë mijëra pëlqime në një kohë të shkurtër.

Në video, kërcimi i gjallë dhe qëndrimet energjike të Farah Zeynep Abdullah tërheq vëmendjen. Videoja e cila pasqyron gjendjen gazmore dhe të këndshme të aktorit të njohur, tërhoqi vëmendjen e madhe të ndjekësve të tij.

View this post on Instagram

 

A post shared by gecce.com (@gecce)

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments