HomeLajme​Nëse shihni këta persona raportoni menjëherë në polici

​Nëse shihni këta persona raportoni menjëherë në polici

Njësiti i hetimeve të stacionit policor të Graçanicës, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personave në fotografi.

Personat e dyshuar kërkohen për përfshirje në një rast, vjedhje që ka ndodhur në janar të këtij viti.

Policia kërkon nga qytetarët që për çdo informacion të mundshëm të kontaktojnë në numrin e telefonit 192.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments