HomeShowbizPostimi mbresëlënës nga Demet Özdemir: "Fluturimi le të jetë vetëm për zogjtë"

Postimi mbresëlënës nga Demet Özdemir: “Fluturimi le të jetë vetëm për zogjtë”

Demet Özdemir del shpesh në plan të parë me jetën e saj private dhe aktivitetet në rrjetet sociale pasi martesa e saj 8-mujore me Oğuzhan Koç përfundoi majin e kaluar. Së fundi, ai ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram fotot e tij të reja të realizuara buzë detit.

Aktorja bukuroshe, e cila postimit të saj i ka shtuar mesazhin “Sinqeriteti është bekimi më i bukur. Ndaloni të fluturoni te zogjtë”, ka marrë afro 200 mijë pëlqime në një kohë të shkurtër. Ndjekësit e tij kanë bërë më shumë se 2 mijë komente si “Sirenë, e qartë”, “Yll që shkëlqen” dhe “Të lë pa frymë”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments