HomeLajmePamje të rënda: Momenti kur u rrah për vdekje 18-vjeçari nga Podujeva

Pamje të rënda: Momenti kur u rrah për vdekje 18-vjeçari nga Podujeva

 

Lulzim Fejzullahu, 18-vjeçari nga Podujeva, dyshohet u vra nga sulmi që mori nga dy të mitur me shufër metalike.

Fejzullahu u dërgua për trajtim në Spital, pasi mori lëndime të rënda.

Si pasojë e plagëve të marra, ai vdiq të shtunën në QKUK.

Policia ka bërë të ditur se rasti po trajtohet si “Vrasje në tentativë”.

Indeksonline ka publikuar pamjet nga momenti kur vetura goditi Fejzullahun dhe sulmi me shufër metalike nga dy persona.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments